Про нас

Приватне підприємство «ПРОМІНСТАЛ» засновано в 2001 році інженерами-розробниками Національного університету «Львівська політехніка» в галузі проектування технологічного обладнання і автоматизації технологічних процесів.

Займаємося проектуванням та виготовленням нестандартного обладнання. На сьогоднішній день додатково займаємося поставками компонентів FESTO, Hydac, Rexroth, Wickers; Euro-Tech; End Armaturen, END Automation, Gestra, Ari Armaturen, Sistag; LDM вимірювальних приладів Wika; теплообмінних апаратів Fischer-Eurocal, APV, Alfa Laval, GEA Ahlborn, Schmidt-Bretten, люків для ємностей Zimmerlin, обладнання HAVER & BOECKER, пневматичні гармати для обвалення і аератори INWET SA (Польща), промислові вібратори Findeva (Швейцарія), вібраційне обладнання INWET SA.

Серед наших партнерів багато відомих українських компаній, що працюють в таких галузях як металургія, машинобудування, цементна, легка, харчова, целюлозно-паперова, медична промисловість та ін.

Партнерські відносини з провідними виробниками Німеччини, Англії, Італії, Данії дають можливості пропонувати нашим замовникам якісну продукцію з високими експлуатаційними і технічними характеристиками.

Якість продукції, що ми пропонуємо, відповідає стандартам України, санітарно-гігієнічним нормам і зможе задовольнити найвибагливішого замовника.

Сподіваємося, що Ваша фірма стане нашим постійним партнером.

Ми будемо раді плідній співпраці з Вами!